Urzadzenie diagnostyczne do certyfikowania sieci

Czym stanowi kolposkop?

http://d4o.pl/2ca-drivelan-ultra-17Drivelan Ultra. най-добрите и най-ефективните хапчета за ерекция

Kolposkop to coraz bardziej przystępne urządzenie diagnostyczne znajdujące zastosowanie podczas badań ginekologicznych. Jest ono wyspecjalizowanym narzędziem, które dzięki połączeniu doskonałej klas układu optycznego ze profesjonalnym współosiowym oświetleniem daje szansa dokładnego zbadania intymnych partii ciała kobiet, narażonych na zaatakowanie przez groźne schorzenia. Za pomocą kolposkopu można zyskać nawet 400-krotne powiększenie obrazu.

Kolposkop także jego użycie

Kolposkop używa się do kolposkopii, czyli badania powierzchni szyjki macicy wraz z kanałem, a jeszcze pochwy i sromu w celu wykrycia zmian, które potrafiły oznaczać o przedklinicznych postaciach raka szyjki macicy. Liczy się, że dokładność diagnozy stworzonej przez kolposkop ma od 79 do niemal 97%, w relacje od jego rodzaju.

Jak wskazuje badanie kolposkopowe?

Kolposkopia jest bezbolesnym badaniem przeprowadzanym gdy pacjentka przebywa na fotelu ginekologicznym. Na samym początku badania lekarz zakłada pacjentce specjalny wziernik samotrzymający, który umożliwia uwidocznienie pochwowej części szyjki macicy. Po jego zamocowaniu, do pochwy stosowany jest wziernik o przezroczystych ścianach, za usługą którego widzi się ściany pochwy i powierzchnię szyjki macicy w wygodnym powiększeniu, przy intensywnym oświetleniu. Kolposkop za pomocą kamery umożliwia rejestrowanie pytania i uważanie go na indywidualnym ekranie, a i zapisywanie i dawanie dla pacjentki, kiedy i do punktów przygotowania dokumentacji medycznej i postawienia diagnozy.